Děti

Kdysi jsem s dětskou fotografií začínala a dodnes je to moje nejčastější fotografická disciplína. Děti jsou spontánní, roztomilé a svým způsobem nenáročné. Velmi snadno zachytíte jejich emoce, nikdy nemají daleko k smíchu ani k pláči. Při fotografování nekoukám na čas, mojí prioritou je spokojené, uvolněné a rozesmáté dítě. Jsem ráda, pokud se děti u mě v ateliéru cítí dobře a z fotografování si odnášejí pěkné vzpomínky.

Místo fotografování

Snažím se aby fotografie měly svojí vlastní duši. Proto doporučuji vzít dítěti oblíbené hračky. Nebát se experimentovat a fotografovat i na jiných místech než je ateliér. Ráda přijedu k Vám domů nebo společně vymyslíme místo, kde se budete chtít fotografovat.

Kontaktujte mě prosím prostřednictvím emailu nebo telefonicky. Zašlu Vám termíny a domluvíme si den a čas fotografování.

Co si máte vzít sebou

Pokud se budete fotografovat jako rodina, snažte se barevně sladit. Vhodné jsou různé odstíny pastelových barev, bílá trika a rifle. Dětem sebou vemte různé druhy oblečení, botičky a hračky.

Kdy se objednat

Objednávejte se 14 dní až měsíc dopředu. Před Vánoci a v době svateb je objednací doba zhruba kolem jednoho měsíce. Pokud se Vám líbí exteriérové fotografie, nejvhodnější doba je jaro, léto, podzim a v zimě když je sníh.

Náhledy fotografií  Vám zašlu emailem spolu s heslem a odkazem na galerii. Hotové fotografie obdržíte do 14ti dnů od výběru.

Cena

Balíček A - 1500,- Kč

10 kusů fotografií na DVD (v barvě a v černobílém provedení)

Balíček B - 2900,- Kč

20 kusů fotografií na DVD (v barvě a v černobílém provedení) + 5 tištěných fotografií 13x18 cm